SSLSepeti.net 2019 yılının sonlarında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Markamızı hedeflediğimiz noktaya getirecek olan siz değerli kullanıcılarımız burada güvenli bir şekilde alışveriş yaparken aynı zamanda ailemizin bir parçası olacak, bu güvenli ve sıcak platformda kaliteye ulaşacaksınız.

Sitemiz üzerinde 128 bit şifreleme ile bilgi güvenliği sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır. SSLSepeti.net üzerinde alışveriş yaparken kredi kartı bilgileriniz kayıtlı olarak tutulmaz, sadece alışveriş yaptığınız esnada kullanılır. Bütün alışverişleriniz 3D Secure (sms) zorunlu olduğundan güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır.

SSLSepeti.net teknik destek taleplerinize 30 dakika* içinde geri dönmeyi hedefliyor. Telefon, mail ve ticket sistemi ile firmamızdan 7/24** teknik destek alabilirsiniz. Konusunda uzman kadromuza SSL ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına devamlı olarak kendimizi geliştiriyor, gelişen teknolojide tüm işlemlerinizi otomasyon vasıtasıyla anlık olarak yapabilmeniz için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

* 30 dakikada geri dönüş garantisi mesai saatleri içerisinde geçerlidir. Mesai saatleri dışında geri dönüş sürecimiz ortalama 60 dakikadır.
** Telefon desteğimiz hafta içi 09.30-18.30 arasındadır. Diğer saatler için mail ve ticket sistemi üzerinden destek alabilirsiniz.